Відгуки

Магній Судоми Медівіт сподобався, працює. Були болісні судоми, через 3 дні від початку прийому стало легше. Тепер кожен день стан покращується.

Богдан

Чудові вітаміни і мікроелементи за цю вартість, після використання однієї пластинки, судоми дійсно стали менше проявлятись.

Сергій

Хочу подякувати вам за вашу продукцію, а саме за засіб “Магній Судоми Медівіт” яким я постійно користуюся. Хочу відзначити хорошу якість цього продукту, тому що це дуже важливо в наш непростий час. Також дуже важливо, що в аптеках він постійно в наявності. Дякую вам за вашу працю, який допомагає багатьом людям підтримувати своє здоров’я. Ви робите добру справу. Нехай ваші добрі справи і далі радують всіх нас.

Володимир

Я страждаю судомами з часів вагітності. Тепер і взимку, і влітку в мене може початися скручування пальців, твердіння щиколоток або ж викручування стегон. Не завжди, але з частою періодичністю. Їжа в наш час не завжди якісна і повноцінна, тому я доповнюю свій раціон необхідними вітамінами і мінералами – Магній Судоми Медівіт. Цей препарат продається у нас і дуже мені подобається. Уже застосовувала кілька разів і завжди ефект не змушував себе чекати. Судоми зникали і з’являлися не так швидко, як раніше. “Магній Судоми Медівіт” для сезонної профілактики, мені дуже допомагає.

Вікторія

Або через мою вагу, або через навантаження на ноги мене часто почали мучити судоми ніг. Скільки засобів я випила не передати словами. Але, провізор мені порадила польський препарат Магній Судороги Медівіт. За рекомендацією таблетки потрібно приймати один, два рази на день. Я через постійні судом п’ю два рази в день – вранці і ввечері під час прийому їжі. І можу сказати, що судоми практично пішли і стали більш рідше з’являтися в моєму житті.

Катерина

Просто замучили нічні судоми ніг. Почала дуже часто прокидатися від пронизливого болю. За рекомендацією купила Магній Судоми Медівіт. Таблетки містять корисні мінеральні речовини, такі як: калій, магній та вітамін В6. Результат був відчутний вже на третю ніч. Я спала спокійно. Але, може я мало пропила, судоми пройшли і не повертаються. А ось мимовільні безболісні скорочення м’язів на нозі так і залишилися. Спробую повторити ще раз курс.

Діана

За день судома з’являлась 4 рази від 30 секунд до хвилини – це жах і безпорадність. Після третьої таблетки судоми перестали з’являтись взагалі, але в анотації не написано, що треба було від 2 до 6 місяців, я пропила 3 тижні (упаковку). Препарат точковий – дієвий.

Марія