ІНСТРУМЕНТ В БОРОТЬБІЗ СУДОМАМИ – МАГНІЙ!

У світі більше ніж 75% людей страждають в нічний час від судом ніг. Часто судоми супроводжуються сильним болем і можуть позбавити людину повноцінного сну і спокою.

До судом схильні люди в будь-якому віці, але частіше за все вони спостерігаються у людей похилого віку. Найчастіше судоми є симптомами таких проблем, як болі в суглобах, варикозне розширення вен, дефіцит макро і мікроелементів.

Також судоми ніг можуть спостерігатися у практично здорових людей, причиною може виступати велике навантаження, надмірна вага, стрес, сидячий спосіб життя, любов до взуття на високих підборах.

Зазвичай рекомендації при судомах ніг зводяться до масажу, прийому гарячої ванни, вживання продуктів з високим вмістом калію та магнію.

Як же ми можемо допомогти організму впоратися з судомами ніг і попередити їх виникнення?

Основним інструментом, як незамінного мікроелемента, в боротьбі з судомами виступає – Магній!

Саме дефіцит магнію (яким до речі страждають 80% людей) і є причиною виникнення судом. Основна причина дефіциту магнію – це раціон харчування, в якому в недостатній кількості присутні продукти з магнієм, а також впливає питний режим.

Виражений дефіцит магнію майже неможливо усунути за допомогою продуктів харчування. Необхідний додатковий прийом препаратів магнію, таких як Магній Судоми Медівіт.

Одним з достоїнств Магній Судоми Медівіт є те, що це комплексний препарат, у складі якого міститься також калій, вітаміни В6 і Е. Вітамін Е виконує в організмі функцію фізіологічного антиоксиданту, стабілізує оболонку клітин, а вітамін В6 полегшує всмоктування магнію в кишковику, покращує його транспорт в клітини. Вітаміни групи В6 міститяться в бобових, горіхах та в більшості видів морської риби, а також печінці. Вітаміном Е багаті продукти: шпинат, авокадо, риба, рослинна олія, броколі.

Магній Судоми Медівіт

Без паніки – скажи судомам СТОП!