НОСИМО ВЗУТТЯ НА ПІДБОРАХ БЕЗ СУДОМ!

Сьогодні, наявність високих каблуків в жіночому взутті здається нам цілком звичним, а її асортимент підходить на всі випадки життя і на будь-яку погоду. Однак, всі ми знаємо наскільки складно цілий день ходити в такому взутті та що при цьому приходиться відчувати.

Носіння високих каблуків сприяє появі болю в спині і головного болю, порушення правильного кровообігу, викривлення хребта, а також набряклості в ногах і появи судом. Неправильне положення ноги під час ходьби на підборах провокує неприродну напругу литкового м’яза, через що можуть бути судоми.

Для того що б каблучки «стукали», а судоми не турбували, рекомендуємо поповнювати організм мінеральними речовинами. Магній Судоми Медівіт спеціально розроблений для поповнення організму магнієм, калієм, вітамінами Е і В6, що сприяє усуненню судом, а також позитивно впливає на правильну роботу м’язів всього організму.

Як правильно підібрати взуття, щоб відчувати себе жіночною і не нашкодити здоров’ю?

  • Купувати взуття краще ввечері, коли ноги нерідко «важчають» і набрякають. Тоді, нове взуття не буде стискати і тиснути.
  • Вибирайте взуття з каблуком не вище 4 см. З таким каблуком Ви цілком зможете себе відчувати жіночною і красивою.
  • Наддавайте перевагу натуральним матеріалам.
  • Взуття має бути за розміром ваших ніг. Нерідко зустрічається, що одна нога довша іншої, тоді орієнтуватися потрібно на більший розмір.
  • Використовуйте спеціальні ортези: ортопедичні устілки-супінатори, напівустілки, підпяточники, вкладиші, валики та інші пристосування, які знижують навантаження на ноги і допомагають зняти больові відчуття.

Фахівці радять частіше ходити босоніж по траві, камінню і робити спеціальні вправи для ніг.

Якщо судоми, втома і важкість у ногах стали турбувати регулярно, варто звернутися до фахівця.

Магній Судоми Медівіт

Без паніки – скажи судомам СТОП!