СУДОМИ НІГ ПРИ ЗАНЯТТІ СПОРТОМ

Практично кожен спортсмен стикався з такою проблемою як судоми м’язів. Судоми – це реакція нервової системи людини на те чи інше перенапруження м’язів. Раптовий спазм, який супроводжується болем, часто приносить дискомфорт і занепокоєння.

Часто судоми починають турбувати після сильних фізичних навантажень. Найчастіше причиною судом у спортсменів є дефіцит магнію, який вимивається, в тому числі завдяки фізичним навантаженням.

Існує два типи судом м’язів, які мають різні причини виникнення: * Міоклонічні-спазми які не становлять небезпеки, найчастіше виникають під час занять спортом. Виражаються легким поколюванням і онімінням литкових м’язів. Пов’язані зі зниженим вмістом калію.

* Тоніко-клонічні спазми є сильним проявом судом і можуть призводити до втрати свідомості. У разі якщо під час тренування у вас звело литковий м’яз і стався спазм, що супроводжується нестерпним болем, сильною нудотою, запамороченням і втратою свідомості, негайно зверніться до лікаря.

Дефіцит магнію може бути спровокований неправильним питним режимом, який в подальшому призводить до зневоднення організму. Також при сильних навантаженнях йде посилене потовиділення, яке виводить з організму корисні макро і мікроелементи: магній, калій.

Заповнити дефіцит і відновити баланс можна за допомогою спеціального харчування, а також магнію і калію в таблетках.

Комплекс Магній Судоми Медівіт допоможе заповнити нестачу магнію і калію в організмі

Завдяки своїм складом в якому міститься калій і магній, мають позитивний вплив на правильну роботу м’язів (скорочення і розслаблення).

Магній Судоми Медівіт

Без паніки – скажи судомам СТОП!