СУДОМИ У ВОДІ

Літо – час відпочинку на пляжах під променями яскравого сонця. Вже дуже скоро більшість відвідає водойми, щоб відпочити, і отримати порцію свіжості і прохолоди. Однак, варто пам’ятати, що відпочинок у відкритих водоймах повинен бути не тільки веселим і комфортним, але і безпечним.

Морські купання нерідко супроводжуються таким неприємним явищем як судома. Найчастіше в воді раптово зводить литкові м’язи. Біль в цій області вщухає через кілька хвилин, але дискомфорт може зберегтися на пару днів.

Судома стопи ніг часто зустрічається у плавців в басейні при потягуванні пальців ніг під час руху ніг або при відштовхуванні від бортика. Зводить стопу буквально за кілька секунд. Приступ супроводжується м’язовим скороченням, ущільненням скорочених обсягів м’язів – «кам’яна твердість» і різким болем.

Іноді спостерігаються судоми пальців ніг, причому може зводити як один, так і всі пальці.

Що робити, якщо стався напад судом у воді?

1.Не панікуйте! Найголовніше – постаратися розслабитися.
2.Допомагає зняти спазм потягування ноги на себе, взявшись за ступню.
3.Якщо у воді звело литковий м’яз, потрібно різко уколоти його нігтем, больовий ефект допоможе впоратися з судомою.
4.Приверніть до себе увагу. На більшості пляжів є професійні рятувальники, які зможуть вам допомогти.

Але найкраще не допускати такої неприємної ситуації. Для цього рекомендуємо профілактичні методи. Найчастіше причиною судом є нестача дуже важливих мікроелементів в організмі – це Магнію В6, Калію, Вітамінів Е і В6. Весь цей склад міститься в препараті Магній Судоми Медівіт, що забезпечує правильне функціонування серцевого м’яза і серцево-судинної системи, а також, позитивно впливає на роботу м’язів.

Зараз саме час зайнятися профілактичними методами в боротьбі з судомами і все літо провести в чудовому настрої.

Магній Судоми Медівіт

Без паніки – скажи судомам СТОП!